Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas podczas warsztatów z Domem Praktyk Twórczych w terenie. Wasze zaangażowanie, energia i kreatywność uczyniły te dni wyjątkowymi i inspirującymi!
Mam nadzieję, że wynieśliście z tych warsztatów wiele cennych doświadczeń i że będą one dla Was źródłem dalszej inspiracji i być może spotamy się na kolejnych warsztatach. Tym raziem w siedzibie DPT.
Tak bawiliśmy sie podczas Kostrzyna na Fali